Svíčky

Po různých typech nízkonapěťových magneticko-elektrických zapalovačů přinesl Robert Boch v roce 1902 na trh vysokonapěťový typ. I přes to, že se na motoru automobilu změnilo za 100 let takřka vše, mezi tisíci výrobců hraje BOSCH první housle.

 Brzdy

Vlastnosti jako kvalita, bezpečnost, spolehlivost, životnost a komfort patří již neodmyslitelně ke značce BOSCH, průkopníkovi ve výrobě a užití ABS. Všechny vlastnosti jistě oceníte u brzdových systémů, které nesou naši pečeť.

Filtry

Nároky na komfort a čistotu jsou stále vyšší a vyšší, proto filtrace BOSCH patří mezi náhradní díly, které současné motory bezpodmínečně potřebují.  Na vše, co se musí ve voze filtrovat, má Bosch správný a spolehlivý filtr. Filtry Bosch jsou ověřené prvovýbavou a zaručují vysokou funkční bezpečnost.

Světelná technika

Dobře vidět a být viděn je nezbytně nutné pro bezpečnou jízdu. Kvalitní dodavatel světelné techniky je jistotou pro autoservis i řidiče. U Bosche najdete široký program od světlometů až po žárovky.

Akumulátory

Nároky na elektrickou energii vozů rostou, protože současní řidiči i systémy požadují vyšší bezpečnost, spolehlivost a pohodlí. Bosch pokrývá všechny nároky a nabízí řešení, které uspokojí každý autoservis.

  Stírací technika

Stěrače od dodavatele do prvovýbavy, které zajišťují bezpečný výhled, dlouhou životnost, jednoduchou a rychlou montáž (systém Quick-Clip). Stěrač Bosch Aerotwin získal cenu za inovaci na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu. Stěrače Bosch také zvítězily v mnoha testech. Bosch má samozřejmě kompletní nabídku stěračů pro osobní i nákladní vozy.

Benzínové systémy

Současný trend v oblasti zážehových motorů lze jednoznačně pojmenovat jako invazi přímého vstřikování. Více než 50 let stojí Bosch v čele vývoje přímého vstřikování benzinu. Inteligentní moderní systémy Bosch jsou montovány v prvovýbavě. S Boschem zvládnete opravy starších i nových benzinových systémů.

  • Jetronic díly: Hallovy snímače, řídicí jednotky, vstřikovací ventily, měřiče množství vzduchu, regulátory tlaku, nastavovače volnoběhu, centrální vstřikovací jednotky, elektrická podávací čerpadla, lambda sondy
  • Zapalovací kabely
  • Díly do zapalování: přerušovací kontakty, víčka rozdělovačů, kondenzátory, palce rozdělovačů